KELUSHI Optisk Fiber Strippa /Längsgående Öppning Kniv /Skidan-Kabel Slitter SI-01 för FTTH,Fri Frakt

322.42kr

Optisk Fiber Strippa /Längsgående Öppning Kniv /Skidan-Kabel Slitter SI-01 för FTTH,Fri Frakt

Produkten Attribut SI-01 online längsgående kabel-cutter typ av Produkt: SI-01 Specifikationer: 208*88*36 mm Användning: 2 core -288 core logga armerad kabel diameter: 10mm-25mm Fördelar: ingen brytpunkt konstruktion Funktioner: online-öppen famn, justerbara bladet höjd (snabba, korrekta)

Om betalning

1. Vi accepterar Spärrade. Du kan Betala via Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, banköverföring på Marinarkeologi.net.

2. Vänligen betala så snart som möjligt så att du kan få posten tidigare.

3. Obs: Alla importtullar av objektet är köparens ansvar, som inte ingår i försäljningspriset eller fraktkostnader, Men vi kommer att förklara den produkt som en gåva med ett lägre värde för att hjälpa dig att enkelt få objekt genom Tullen.

Om transport

1. Fraktkostnaden (utom ett fåtal länder och APO/FPO).

2. Alla beställningar kommer att behandlas skyndsamt och kommer att skickas ut inom 2-3 dagar efter att betalningen är bekräftad Semester tid förlängas.

3,Vänligen gör inte 1-3 lågt betyg på frakt orsaka transoceana sjöfarten kommer att påverkas av många faktorer, såsom Tull-behandling, Efter strejk etc.

4. Vi o ndast skickar varan till bekräftad för adresser, så snälla se till att din beställning adress matchar din leverans adress.

5. Tillval frakt sätt: Kina Postar flygpost, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, etc.

6. Nästan alla beställningar under 2 kg är för fri frakt från Kina Postar Air Mail. Välj ett annat frakt sätt om du behöver varan snarast!

7. Du kan spåra paketet med kollinummer på webbplatsen: www.17track.net/zh-cn/

Om retur och återbetalning

1. Du kan kontakta oss för att sedan skicka tillbaka varan till oss inom 7 dagar efter att varan är levererad. Om objektet är i din ägo mer än 7 dagar kommer vi att omtänksam används och kommer inte att erbjuda dig en återbetalning eller Ersättning.

2. Alla returnerade varor måste vara i original förpackning. Bredvid, du måste ge oss en frakt spårningsnummer och viss avkastning anledning.

3. Vi kommer att erbjuda dig en återbetalning eller skicka en ersättare i enlighet med de särskilda villkor och din vilja efter att du returnerar artikeln.

4. Vi kommer att stå för alla fraktkostnader om produkten är trasig eller inte, så som beskrivs på sidan med länken.

Om garanti

1. 12 månader Tillverkarens Garanti för fel i varan (exklusive jämförelsestörande poster jämförelsestörande poster är skadade och/eller missbrukas efter mottagandet). Tillbehör levereras med en 3-månaders garanti.

2. Defekta objekt som SKA rapporteras och som returneras inom garantiperioden (och i originalförpackning om möjligt). Du måste berätta för oss vad felet är och ge oss ditt ordernummer. VI GÖR INTE ATT REPARERA ELLER ERSÄTTA POSTER MED ETT UTGÅNGET GARANTI.

Du samtycker till att alla av de ovan listade politik vid beställning på Marinarkeologi.net!

3.Garanti frakt betalas av köparen.

Om feedback

1. Vårt mål är att se till att alla köpare är nöjda med vår produkt och service.

2. Vi hoppas att du kan lämna oss en perfekt 5-stjärniga positiv feedback om du gillar artikeln.

3. Vänligen kontakta oss innan du kommer att öppna en tvist eller lämna oss en negativ återkoppling, och då kommer vi att ge dig den bästa lösningen.

Taggar: kabel-slitter, fiber strippa, kabelmantel slitter, Billiga kabel-slitter, Hög Kvalitet fiber strippa, Kina kabelmantel slitter Leverantörer.

  • Modell Nummer: SI-01
  • Varumärke: KELUSHI
  • Ansökan: 2 -288 armored core-kabel
  • Färg: Silver
  • FIber Diameter: 10-25mm
  • Förpackningsstorlek: 25cm x 10cm x 10cm (9.84in x 3.94in x 3.94in)
  • Typ Av Enhet: stycke
  • Paket Vikt: 0.608kg (1.34lb.)
Skycom T-108H Fusion Splicer Maskinen Fiber Optic Fusion Splicer Fiber Optic Skarvning Maskin
Skycom T-108H Fusion Splicer Maskinen Fiber Optic Fusion Splicer Fiber Optic Skarvning Maskin
Fri Frakt Skycom T-108H Fusion Splicer Maskinen Fiber Optic Fusion Splicer Fiber Optic Skarvning Maskin Funktioner: 5 inches hög Upplösning färgglada LCD-displayen, kan bilden vändas enligt position Genomsnittliga skarva tid: 10 sekund i Genomsnitt rör-heat tid: 30 andra Litium batteri: 8AH

11 483.33kr

DHL Fri Frakt ST332B Grundläggande VDSL VDSL2 Tester för xDSL-Line test och Underhåll av Verktyg (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL)
DHL Fri Frakt ST332B Grundläggande VDSL VDSL2 Tester för xDSL-Line test och Underhåll av Verktyg (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL)
DHL Fri Frakt ST332B Grundläggande VDSL VDSL2 Tester för xDSL-Line test och Underhåll av Verktyg (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL) Beskrivning: Den VDSL testare är multi-funktionell hand-held VDSL2 test instrument med liten storlek, särskilt utformade för xDSL-line test (xDSL är: ADSL, ADSL2,

2 985.66kr

JW3306D Fiber Optic Identifierare Live Fiber Optisk Identifierare med Inbyggd 10mw Visuella Fel Locator
JW3306D Fiber Optic Identifierare Live Fiber Optisk Identifierare med Inbyggd 10mw Visuella Fel Locator
JW3306D Fiber Optic Identifierare Live Fiber Optisk Identifierare med Inbyggd 10mw Visuella Fel Locator Beskrivning: JW3306D Optisk Fiber Identifier är ett viktigt verktyg för optisk underhåll, som används för icke-förstörande fiber identifiering arbete, kan upptäcka på vilken plats som helst jag både

1 392.22kr

Ursprungliga FSM-60 Fusion Splicer Batteriet Kabel nätkabel Laddarens Sladd DCC-14 BTR-08 Batteri Laddare Kabel
Ursprungliga FSM-60 Fusion Splicer Batteriet Kabel nätkabel Laddarens Sladd DCC-14 BTR-08 Batteri Laddare Kabel
FSM - 60 18 ÅR Fusion Skarvning Maskinen Batteri nätkabel DCC-14 Laddarens Sladd Produkt Beskrivning DCC-14 BTR-08 batteriladdning kabel-DCC-14 Batteriet kabel Till BTR-08 batteri, via DCC-14 till BTR-08 batteriet anslutet till ADC-13 AC-DC-adapter. Tillverkad i Japan, Original

379.74kr

5st FC/UPC-FC/UPC-G657A2-Transparent Kabel(TAC)-15 m-0,9 mm-Osynliga Optisk Fiber Patchcord/Bygel
5st FC/UPC-FC/UPC-G657A2-Transparent Kabel(TAC)-15 m-0,9 mm-Osynliga Optisk Fiber Patchcord/Bygel
1 Beskrivning Ansökan om öppen fiber kabel-connector system används främst vid installation av familjen, kan förenkla byggandet villkor, och påverkar inte den effekt inredning. 2 Har Low insertion loss och tillbaka reflektion förlust Bra utbytbarheten Bra Hållbarhet Stabilitet

335.67kr

SCAPC MINI-PLC 1X8 Single-mode Fiber Optisk splitter FTTH PLC stålrör typ SCAPC 1x8 PLC optisk splitter fiber
SCAPC MINI-PLC 1X8 Single-mode Fiber Optisk splitter FTTH PLC stålrör typ SCAPC 1x8 PLC optisk splitter fiber
SCAPC MINI-PLC 1X8 Single-mode Fiber Optisk splitter FTTH PLC stålrör typ SCAPC 1x8 PLC optisk splitter fiber Fri frakt Jag kan försäkra dig om att kvaliteten på våra produkter för att säkerställa att vi ger dig den bästa tjänsten för att säkerställa den snabbaste leverans och mest säkra

173.31kr

Fri Frakt 5 st./mycket Runda till Square LC-FC Optisk Fiber Adapter LC kvinna till FC kvinnliga Simplex Fiber Fläns
Fri Frakt 5 st./mycket Runda till Square LC-FC Optisk Fiber Adapter LC kvinna till FC kvinnliga Simplex Fiber Fläns
Fri Frakt 5 st./mycket Runda till Square LC-FC Optisk Fiber Adapter LC kvinna till FC kvinnliga Simplex Fiber Fläns Antal: 5 st/mycket Typ: LC kvinna till FC kvinnliga Runda till Square Optisk Fiber Adapter Produkt Beskrivning: Optisk fiber adapter (fläns) är en fiberoptiska

609.41kr

1 Par KVM HD-video Optisk Multiplexer Fiber Optic Extender VGA - / USB - / Tangentbord / Mus / Ljud-Enkel-Fiber 20 KM SC
1 Par KVM HD-video Optisk Multiplexer Fiber Optic Extender VGA - / USB - / Tangentbord / Mus / Ljud-Enkel-Fiber 20 KM SC
Produkten består av en sändare och mottagare, Den mottagande datorn via en enda fiber ljud, VGA-gränssnitt, utvidgas till att den distala änden, användaren kan lyssna på den mottagande datorn i realtid bild och ljud på den distala änden. Denna produkt stöder VGA hd-ljud och video i realtid

865.67kr

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 dB Inbyggd Visuell Fel Locator (VFL) & Power meter (PM) SM Optisk Fiber OTDR-Testare
GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 dB Inbyggd Visuell Fel Locator (VFL) & Power meter (PM) SM Optisk Fiber OTDR-Testare
I Lager Nu. Fartyget Omedelbart Ut via Kommersiella Kurir FedEx, i stället för ekonomiska och långsam kuriren. Model #: FHO5000-D26 | Testa Våglängd: 1310/ 1550nm Dynamic Range: 26/ 24dB | Testa Räckvidd: upp till 130km Den OTDR 1) Med Pekskärm 2) Med Visuell Fel

9 451.66kr

1 Par HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optisk Media Converter 1000Mbps single-Mode Enda Fiber SC Hamn 20 KM
1 Par HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optisk Media Converter 1000Mbps single-Mode Enda Fiber SC Hamn 20 KM
1 Par HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optisk Media Converter Funktioner: Ge en SC fiber-kontakt och en kontakt UTP Helt Överensstämmer med IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standard. Automatisk detektering av halv/full duplex överföring

258.20kr

KELUSHI Fiber Optic FTTH Tool Kit med FC-6S Fiber Cleaver och Optisk Effekt Meter 5km Visuella Fel Locator 1mw kabelskalare
KELUSHI Fiber Optic FTTH Tool Kit med FC-6S Fiber Cleaver och Optisk Effekt Meter 5km Visuella Fel Locator 1mw kabelskalare
Produkt Beskrivning Bärbara optisk effekt mätaren är korrekt och slitstark handhållen mätare avsedd för installation, drift och underhåll av fiberoptiska nät. Det är en kompakt enhet med bakgrundsbelysning switch och auto power on-off förmåga. Dessutom ger det ultra-stort mätområde med hög noggrannhet,

392.38kr

YJ320A -70~+6dBm Mini Optisk energimätare med YJ200P Mini Fiber Optic Visuella Fel Locator Cable Tester 10mw
YJ320A -70~+6dBm Mini Optisk energimätare med YJ200P Mini Fiber Optic Visuella Fel Locator Cable Tester 10mw
YJ320A -70~+6dBm Mini Optisk energimätare med YJ200P Mini Fiber Optic Visuella Fel Locator Cable Tester 10mw Välkommen till vår butik Våra Mål: Hög Kvalitet , Bästa Service ,Snabb Att Svara Välkommen till Kina marknaden,kan du direkt köpa varor från Kina.Jag är glad att

299.01kr